Rejestracja telefoniczna 42 631 15 96

O nas

Pamiętajmy o tym, że medycyna urodziła się z niedoli, a rodzicami jej chrzestnymi były miłosierdzie i współczucie. Bez pierwiastka filantropijnego medycyna byłaby najpospolitszym, a może wstrętnym nawet rzemiosłem.

Szanowni Pacjenci

NZOZ LEDAN to zespół czterech poradni, które udzielają bezpłatnych świadczeń medycznych od 2000 r w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Łącząc nowoczesność z doświadczeniem, zapewniamy naszym podopiecznym kompleksowe warunki leczenia oraz profesjonalną, opiekę lekarską i pielęgniarską.

Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z porad lekarzy Rodzinnych, Pediatrów, specjalistów różnych dziedzin, rehabilitantów, pielęgniarek środowiskowo-rodzinnych, położnych, badań ekg, usg, rtg, spirometrii, badań laboratoryjnych oraz szczepień ochronnych. Sprawujemy także opiekę nad osobami starszymi. Staramy się, by współpracujący z nami personel był pomocny i przyjazny, a specjaliści – najlepsi w swojej dziedzinie.

Zaufało nam już tysiące łodzian których otaczamy naszą opieką.
Dbamy o jakość świadczonych usług oraz o to by nasi podopieczni mieli poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do naszego Zespołu. Chcąc skorzystać z naszych usług należy złożyć deklarację wyboru lekarza oraz potwierdzić uprawnienia do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych. Wszelkie informacje o przychodniach oraz o niezbędnych do rejestracji dokumentach znajdą Państwo na niniejszej stronie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Ewa Wróbel Nadel

założyciel, dyrektor medyczny 

Zostań naszym pacjentem

Kliknij i dowiedz się więcej na ten temat