Rejestracja telefoniczna 42 631 15 96

HIPOKRATES województwa łódzkiego

Hipokrates 2019 nominacja

Szanowni Państwo,

z ogromną radością, przyjmujemy nominację do plebiscytu HIPOKRATES województwa łódzkiego, jaką otrzymały nasze placówki oraz nasi lekarze.

Nominacja w plebiscycie, w którym zgłoszenia kandydatów dokonywane są przez Pacjentów jest dla nas wielkim zaszczytem. Potwierdzającym, że nasze działania nakierowane na kompleksową opiekę medyczną oraz dynamiczny rozwój sieci placówek jest doceniany przez Pacjentów. Dziękujemy, również naszemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów oraz personelowi wspierającemu, bo to dzięki ich pracy, oddaniu i zaangażowaniu w naszą wspólną misję, możliwe jest zapewnienie naszym Pacjentom kompleksowej opieki medycznej.

Plebiscyt HIPOKRATES województwa łódzkiego którego organizatorem jest Dziennik Łódzki objęty jest Honorowym Patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Prof. dr hab. n. med. Radzisława Kordka oraz przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Łodzi.

Czytaj więcej: https://dzienniklodzki.pl/hipokrates-wojewodztwa-lodzkiego-2019-wybieramy-najpopularniejszych-lekarzy-pielegniarki-i-przychodnie-w-wojewodztwie-lodzkim/ar/c15-14042553

Zostań naszym pacjentem

Kliknij i dowiedz się więcej na ten temat