Rejestracja telefoniczna 42 631 15 96

e-rejestracja

E-rejestracja

Aplikacja e-rejestracja pozwoli Ci szybko i sprawnie umówić wizytę do lekarza, modyfikować termin rezerwacji czy też ją odwołać. W ramach aplikacji możesz przejrzeć dostępne terminy lub sprawdzić zakres realizowanych świadczeń przez lekarza.

Aplikacja e-rejestracji pozwalająca na rezerwację do dowolnej poradni NZOZ LEDAN,   dostępna jest pod tym linkiem : E-REJESTRACJA  🙂 zachęcamy do korzystania z aplikacji.

W ramach e-rejestracji, możecie Państwo wyznaczyć wizytę do dowolnej poradni “Ledan” z wyjątkiem poradni rehabilitacyjnej i pulmonologicznej (tu jeszcze trwają prace nad uruchomieniem aplikacji)

Zachęcamy do korzystania z aplikacji E-Rejestracja.

https://erejestracja.mmedica24.pl/ledan

Link do erejestracji

link do e-rejestracji

Aplikacja e-rejestracja pozwala na filtrowanie dostępnych terminów w ramach kilku kryteriów takich jak placówka, lekarz czy też określony przez użytkownika przedział czasu. Prosimy pamiętać, że niektórzy z naszych lekarzy przyjmują w więcej niż jednej naszej poradni rezerwując wizytę upewnij się że wybrałeś pasująca Ci placówkę medyczną.

W niektórych wypadkach nie ma możliwości dokonania rezerwacji, powodem takiego stanu rzeczy może być brak wolnych terminów do danego lekarza (lub też w zadanym okresie może przebywać on na urlopie). W takim wypadku prosimy o sprawdzenie kryteriów filtrowania dostępnych terminów wizyt (wybrany zakres najbliższych 20 wizyt, zaznaczona jedna placówka, wybrane nazwisko konkretnego lekarza). Przypominamy że po za e-rejestracją każdy z naszych pacjentów ma możliwość umówienia wizyty osobiście lub telefonicznie w każdej z naszych placówek (niezależnie do którego lekarza czy też placówki dokonywana jest rejestracja).

 

 

Zostań naszym pacjentem

Kliknij i dowiedz się więcej na ten temat